dresovi nogometnih klubova Čini se da je budućnost Paula

dresovi nogometnih klubova Čini se da je budućnost Paula Pogbe u Manchester Unitedu u ravnoteži. 25-godišnji Francuz je isključen u 58. minuti nedjeljnog šokantnog poraza od West Broma 1-0 kod kuće. dana ranije kada je Man United na stadionu Etihad pobijedio Man City rezultatom 3-2.

Nakon što je dva puta zabio u derbiju u Manchesteru, Mourinho je rekao Pogbi da mora biti dosljedniji."Reći ću vam što sam mu rekao nakon utakmice", rekao je portugalski izbornik. "Ne očekujem od tebe da budeš čovjek utakmice svaki tjedan, ne očekujem da ćeš svaki tjedan postići dva gola. Ali očekujem da budeš dosljedan." Dakle, ako me pitate jesam li očekujući da će Paul sada biti igrač utakmice svaki tjedan? Ne. Ako očekujem da će svaki meč postići gol? Ne."Ali očekujem da Paul - i mislim da je to izazov koji si mora postaviti - da zadrži određenu stabilnost i da ne bude dobar i tako takav i loš meč." Što je Carrick rekao u Pogbu nakon loše utakmice protiv West BromBivša Juventusova zvijezda nije uspjela postići dosljednost za kojom Mourinho žudi u nedjelju popodne - a navijači nisu bili iznenađeni što su ga izvukli početkom drugog poluvremena. Različiti izvještaji upućuju na to da 55-godišnji Man United stari trener ovog ljeta razmišlja o prodaji klupskog rekorda.

Prema Daily Mailu, umiješao se veteranski veznjak Michael Carrick. 36-godišnja legenda Man Uniteda - koji bi trebao postati trener sljedeće sezone - održao nogometni dresovi je privatni sastanak s Pogbom nakon poraza od West Broma. Pogbin odnos s Mourinhom se u posljednje vrijeme pogoršalo i Carrick je navodno potaknuo spretnog Francuza da razriješi svoje nesuglasice sa svojim menadžerom.